Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolikátý měsíc v roce je srpen?

19.05.2019 Návrh na vylepšení knihobudky

Nevím sice jestli to tady někdo ze zastupitelstva čte, ale pokud je ten kabel v telefonní budce/nynější knihovně (co původně trčel ven z díry po telefonu a pak ho někdo zastrčil dovnitř) stále ještě pod napětím, pak by nemuselo být na škodu osadit zde zásuvku (normální na 230V) pro případné dobití mobilního telefonu nebo notebooku. Zásuvku bych doporučoval volit v krytí IP44 a zapustit dovnitř do toho otvoru. Speciální zásuvku vybavenou USB porty jako bývá třeba ve vlacích nedoporučuji pořizovat, neboť je drahá a USB porty se při nešetrné manipulaci rády lámou, ať si zajemci přinesou vlastní nabíječku. Také by nemuselo být na škodu zprovozdnění osvětlení budky (zářivka nahoře), třeba přes "schodišťový" časový spínač a tlačítko ať se nesvítí zbytečně.

03.01.2018 SM

PROC JE UZAVREN OBCHOD PEKNY DAREK PRO DUCHODCE DO NOVEHO ROKU CELE ZASTUPITELSTVO OBCE BY SE MELO STYDET

19.11.2015 K

Zajimal by me logicky duvod vysatby stromu podel silnic?? Je dulezitejsi zivotni prostredi /těchto pár stromků nic nezachrani/ nebo lidský život? Proč ve vyspelejsich státech aleje stromů podél silnic rusi a proč zde se stavi?? http://www.policie.cz/clanek/stromoradi-kolem-silnic.aspx To byl zase nápad za všechny prachy. Proč nevysazite stromy v obci?? Paní starostko, postavte se před značky zacatku obce a uvidite, kolik řidičů dodržuje pravidla silničního provozu. Ještě v obci jsou rozjetí jak na rallye. Zaměřte se raději na jinou vec? Nechybí vám čerstvý vzduch? Kolikrát denně, hl.v topné sezóně se nadechnete z plna plic. Ozkousejte! Mozna se začne nevedomne vaše tělo dalšímu nadechu branit. Je tu šílený smrad. Podívejte se na komíny některých domu. Většinou staré domy topí snad veškerým bordelem co dum dá, ani vetrat se neda. Apelujte na občany, pošlete sem kontroly, vždyť jde o naše zdravi!!